20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZEMYSKI LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

       Prezydent Miasta Przemyśla i Regionalna Izba Gospodarcza w Przemyślu są organizatorami III edycji konkursu Przemyski Lider Przedsiębiorczości. Zgodnie z tradycją oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym Balu Liderów Przemyskiego Biznesu – w tym roku odbędzie się on 25 listopada.

       Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja najlepszych przemyskich przedsiębiorców, których działalność i osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania. Ma to być również pomoc wyróżniającym się firmom w budowaniu silnej i trwałej pozycji na rynku poprzez stworzenie możliwości prezentacji szerokiemu gronu przyszłych klientów i partnerów.

        Kandydaci zostaną ocenieni, a następnie nagrodzeni w kategoriach: Lider Produktu Regionalnego, Lider Ekologii, Lider handlu i Usług oraz Lider Produkcji i Eksportu. Spośród nominowanych zostanie wybrany również Przemyski Lider Przedsiębiorczości 2006.

 

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl