12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kino Plenerowe na Rynku w Przemyślu!

Kto z nas nie marzy o tym, aby móc spędzić sobotni wieczór w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce? A jeśli dodatkowo moglibyśmy w tym czasie rozłożyć się w wygodnym leżaku, otulić ciepłym kocem i popijając herbatę z termosu wspólnie z rodziną, przyjaciółmi lub z ukochaną osobą obejrzeć swój ulubiony film...?

Wyobraźcie sobie, że właśnie spełniamy marzenia!

 

Już w najbliższą sobotę (24 czerwca), ruszamy z Kinem Plenerowym na Rynku w Przemyślu!

 

Pierwsze 100 osób, które  przybędą na przemyski Rynek, by wziąć udział w kinowym seansie pod gwiazdami będzie mieć zapewnione wygodne leżaki. Z uwagi na to, że jednak będzie nas dużo, dużo więcej prosimy o zabranie ze sobą koców, własnych leżaków czy też składanych krzesełek.

 

Premierowy seans w ramach Kina Plenerowego na Rynku w Przemyślu rozpocznie się o godzinie 21.30 i pierwszym wyświetlanym tytułem, który będziecie mieli możliwość obejrzeć jest „Whisky dla aniołów” w reżyserii Kena Loacha. „Whisky dla aniołów” to brytyjski komedio-dramat, opowiadający historię Robbiego Emmersona – młodego człowieka oskarżonego o pobicie, który w ramach kary zostaje skazany na prace społeczne. Robbie dzięki swojemu opiekunowi odkrywa w sobie talent do rozpoznawania smaków whisky i postanawia to wykorzystać, by odmienić swoje życie…
 

A już o godzinie 23:15 zapraszamy na film pod tytułem „Przychodzi facet do lekarza”. Jest to przezabawna komedia w reżyserii Danego Boona, opowiadająca o Romainie Faubercie – hipochondryku, który swoimi lękami uprzykrza życie swojemu przyjacielowi - lekarzowi…

  

Jak sami widzicie, Kino Plenerowe na Rynku w Przemyślu to świetny pomysł na miłe spędzenie ciepłego, letniego wieczoru w wyjątkowym towarzystwie!

 

Serdecznie zapraszamy!

(Wstęp wolny)

 

kino-letnie-plakat_net.jpeg

 

 

A już w sobotę, 1 lipca w Kinie Plenerowym na przemyskim Rynku będzie bardzo muzycznie:
 

o 21:30 – „Sugar Man” - Dokumentalny/Muzyczny - Szwecja, Wielka Brytania,
i o godzinie 23:00 – „The Rolling Stones Olé Olé Olé!” - Dokumentalny/Muzyczny - Wielka Brytania.

 

Natomiast  19 sierpnia (również w sobotę) coś dla Dwojga:


godz. 20:30 „Już za tobą tęsknię” - Dramat/Komedia - Wielka Brytania,
a o 22:30 „Furia” - Dramat/Wojenny - Chiny, USA, Wielka Brytania.

 

Do zobaczenia!

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 19-06-2017 13:36
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 19-06-2017 13:42