9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XXIII PRZEMYSKA JESIEŃ MUZYCZNA

     Tegoroczna „Przemyska Jesień Muzyczna” rozpocznie się w niedzielę 29 października o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego i trwać będzie do 19 listopada br.. Inaugurację Festiwalu rozpocznie koncert Przemyskiej Orkiestry Kameralnej w składzie: Antoni Guran – dyrektor artystyczny, Piotr Tarcholik – skrzypce/dyrygent. Gwiazdą tego dnia będzie zwycięzca XII Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina Kelvin Kenner. W programie pierwszego koncertu utwory: Jana Sebastiana Bacha i Fryderyka Chopina.

     Karnety w cenie 60 zł oraz bilety na poszczególne koncerty nabyć można w biurze Towarzystwa Muzycznego, Rynek 5 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 lub na godzinę przed koncertami. Specjalna oferta dla młodzieży szkolnej umożliwia zakup karnetów w cenie 30 zł.
     Organizatorami „XXIII Przemyskiej Jesieni Muzycznej” są Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu oraz Przemyska Orkiestra Kameralna przy współorganizacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek, Centrum Kulturalnego i Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu. Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Poniżej prezentujemy Państwu Program „XXIII Przemyskiej Jesieni Muzycznej”


Rafał Porada

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 25-10-2006 13:31
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35