15.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejny sukces SP 15! Tym razem młode lekkoatletki wróciły z Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej z brązem!

We wtorek, 13 czerwca br., na stadionie CWKS "Resovia" odbyły się Finały w trójboju lekkoatletycznym, które jednocześnie zakończyły tegoroczną edycję Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tego dnia 50 drużyn z całego podkarpacia przyjechało do Rzeszowa, aby ostatni raz w tym roku szkolnym rywalizować nie tylko o dyplomy, puchary i medale... Młodzi lekkoatleci walczyli przede wszystkim o kolejne punkty wliczane do współzawodnictwa szkół, które w tym roku przebiegało wyjątkowo interesująco i obfitowało w wiele pozytywnych zaskoczeń... Ponadto, jak podkreślają organizatorzy imprezy – poziom jaki reprezentowali młodzi sportowcy podczas tegorocznych zawodów był najwyższy od lat.

13. czerwca okazał się szczęśliwy dla reprezentacji Przemyśla. Podczas tegorocznych Finałów świetnie spisały się uczennice Szkoły Podstawowej nr 15: Wiktoria Dobrowolska, Gabriela Kozak, Amelia Tomków, Natalia Czereba i Julia Król, trenujące na co dzień pod okiem Roberta Gierlacha. Dziewczyny zdobyły w sumie 530 punktów (tyle samo co drużyna reprezentująca Nową Dębę), jednak o miejscu na podium ostatecznie zdecydowała ilość punktów zdobytych przez najlepszą zawodniczkę z drużyny, i tym sposobem przemyślanki uplasowały się na trzecim miejscu, zdobywając brąz. Drugie miejsce zajęła wspomniana już drużyna z Nowej Dęby (530 punktów), a na pierwszym miejscu znalazły się sanoczanki z wynikiem 550 punktów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 

fot. www.szs.rzeszow.pl

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl