23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podziękowania dla służb mundurowych

Wczoraj, (12 bm.) Roberta Chomę - Prezydenta Miasta Przemyśla odwiedził Ambasador Ukrainy w Polsce – Pan Andrij Deszczycia. Ambasador podziękował Prezydentowi za zaangażowanie samorządu oraz przemyskich służb mundurowych w zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom Panachydy, organizowanej w ubiegłą niedzielę  w Przemyślu.

Dzień później, (13 czerwca br.) Prezydent Miasta Przemyśla spotkał się z przedstawicielami wszystkich służb odpowiedzialnych za spokojny przebieg niedzielnej procesji. Podziękował im za profesjonalne przygotowanie akcji zabezpieczającej, a także za rzetelność i zaangażowanie wszystkich funkcjonariuszy, którzy w tym dniu czuwali nad tym, by Panachyda odbyła się bez zakłóceń.

Jednocześnie Prezydent pragnie podziękować mieszkańcom miasta za odpowiedzialność i uszanowanie niedzielnej uroczystości oraz jej uczestników.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl