5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl już 24 czerwca!

Serdecznie zapraszamy  do udziału i kibicowania w I edycji Wyszehradzkiego Ultramaratonu Twierdza Przemyśl, która odbędzie się 24.06.2017 r.

To projekt wyjątkowy stworzony przez biegaczy, z pasji do biegania i miłości do Przemyśla, jednego z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia biegowego jest Stowarzyszenie „Przemyski Klub Biegacza”.

W sobotę 24 czerwca 2017 r. z Przemyskiego Rynku, biegacze wystartują wśród najważniejszych zabytków architektury obronnej Polski, unikalną trasą dróg fortecznych z okresu I Wojny Światowej na dwóch dystansach :

Fortecznym – 21km i Cesarskim – 55 km

To co wyróżnia naszą imprezę wśród innych ultramaratonów, to wyjątkowy pomysł na połączenie biegowej pasji z poznawaniem jednej z największych atrakcji historycznych i turystycznych Przemyśla i regionu. Do „zdobycia” będzie południowo - wschodnia część pierścienia zewnętrznego Twierdzy Przemyśl – potężnego zespołu obiektów obronnych, z których osiem będzie mijanych przez zawodników w trakcie pokonywania kolejnych etapów biegu. Historia Twierdzy Przemyśl liczy sobie już ponad 100 lat, my będziemy biegać tylko 1 dzień, ... ale za to w jakich okolicznościach!

Szczegółowe informacje, są dostępne na stronie internetowej oraz za pośrednictwem profilu Facebook, który na bieżąco przekazuje informacje o tym niesamowitym wydarzeniu:

http://karateprzemysl.pl/ultramaratontwierdzaprzemysl/category/aktualnosci/

https://www.facebook.com/ultramaratontwierdzaprzemysl/

 

Serdecznie zapraszam

Mieczysław Jałocha

(Dyrektor WUTP)

plakat a3 (1).jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 12-06-2017 08:35
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 12-06-2017 08:47