15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do udziału w 20. „Fantastycznych” Manewrach Szwejkowskich w Twierdzy Przemyśl

Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka zaprasza na jubileuszowe 20. „Fantastyczne” Manewry Szwejkowskie w Twierdzy Przemyśl. Manewry rozpoczną się 8 lipca i trwać będą dwa dni. A właściwie nawet trzy...

Ponieważ, jak informuje „Rozkaz Dzienny nr 2/TP/2017” wydany przez Kancelarię Tajną PSPDWSz, rekruci z krajów CK Monarchii i Polski mają się spotkać już 7 lipca, o godzinie 16.00 przy Bramie Fortecznej Sanockiej Dolnej.

Manewry Szwejkowskie, jedyne w tej części Europy od dwudziestu lat odbywają się przy udziale wielu znakomitych gości z różnych krajów. Są też niezbitym dowodem na to, że bawić się należy wesoło, ale też pożytecznie, czyli wędrując po szlakach i obiektach zabytkowych Twierdzy Przemyśl i Miasta Przemyśla.

 

A jakie są zasady udziału w 20. „Fantastycznych” Manewrach Szwejkowskich?

Każdy rekrut, chętny do udziału w Manewrach musi wpłacić przelewem na konto 50 zł i koniecznie dopisać w przelewie „20 Manewry” (PBS 94 8642 1201 2025 2100 2807 0001). Można też wpłacić gotówkę… Należy w tym celu przybyć osobiście do Sztabu Manewrów, ale wcześniej zgłosić udział mailem (z.ruzycki@um.przemysl.pl), lub smsem (607 299 639 albo 600 851 644).  

Każdy z uczestników wyprowiantowany zostanie w:

Koszulkę manewrową, baton, certyfikat - tytuł szwejkowski, zasłużeni – awans na wyższy stopień oficerski, przepustkę, porcję gołąbków (!), pełne wyżywienie na biesiadzie – w tym napoje chłodzące, ubezpieczenie, bezpłatne wejścia do przemyskich i okolicznych atrakcji turystycznych, transport na biesiadę i z powrotem oraz, co bardzo istotne – opiekę lekarską i weterynaryjną.

UWAGA!

Każdy uczestnik, któremu uda się zdobyć trzy forty Twierdzy Przemyśl – w ramach manewrów (i po wpłacie 10 zł), może zdobyć medal „Obrońcy Twierdzy Przemyśl”. Medal wręczony zostanie przez dowództwo Twierdzy Przemyśl w czasie Manewrów.

 

Jeśli chcesz zostać sponsorem Manewrów…

Umieszczenie na okolicznościowej chuście loga Twojej firmy, to koszt min. 100 zł. Logo na plakacie, ustawienie banerów reklamowych, stojaków z ulotkami czy innych elementów na Manewrach, to wydatek od 500 do 1000 zł. Zapłacenie za transport, zakwaterowanie, wyżywienie gości Manewrów lub przekazanie gadżetów – koszty uzgadniamy indywidualnie.

 

Liczy się każda pomoc! A tą Stowarzyszenie odpowiednio nagłośni.

Poważni darczyńcy mogą liczyć na koszulkę manewrową i zaproszenie do udziału we wszystkich punktach programu, w tym w Biesiadzie Szwejkowskiej.

 

Zapraszamy!

 

szwejki.jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-06-2017 15:19