11 °C
×

Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

Dnia 6 czerwca br., na murawie „Orlika” znajdującego się przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Przemyślu, odbyły się finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. Rozegrane one zostały w ramach sportowego współzawodnictwa szkół, prowadzonego przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

W rozgrywkach wzięło udział 7 reprezentacji przemyskich podstawówek - ogółem 60 zawodników.

Po zaciętej walce, miejsca na podium zajęły reprezentacje: Szkoły Podstawowej Nr 16 (1. miejsce), Szkoły Podstawowej nr 6 (2. miejsce), a na trzecim miejscu uplasowali się mali piłkarze reprezentujący Szkołę Podstawową nr 14.

Mistrzowie Przemyśla – zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 16 w ramach nagrody za zwycięstwo, otrzymali 10 wejściówek na trening reprezentacji Polski U – 21 w Arłamowie. To tam Reprezentacja Polski do lat 21, w poniedziałek 5 czerwca rozpoczęła ostatnie zgrupowanie przed Mistrzostwami Europy UEFA EURO U21 POLSKA 2017.

Kapitan zwycięskiej drużyny odebrał nagrodę z rąk Pana Roberta Chomy - Prezydenta Miasta Przemyśla.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 07-06-2017 14:15
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-06-2017 08:29