1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie przedstawicieli Przemyskiej Rady Seniorów z Centrum Operacyjnym "Samorządowa Polska" S.A.

W dniu 16 maja 2017 r. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, Rynek 26, odbyło się spotkanie Przemyskiej Rady Seniorów z przedstawicielami Centrum Operacyjne "Samorządowa Polska" S.A. w Warszawie.
W trakcie spotkania członkowie Rady zapoznali się z założeniami i celami Programu "Senior 2030", a zwłaszcza projektem telemedycznym oraz "opaskami życia".
Wiele miejsca poświęcono roli i strukturze Lokalnego Funduszu Rozwoju "Samorządowa Polska" Przemyśl sp. z o.o., którego zadaniem będzie stymulacja współpracy seniorów z Miastem przy realizacji projektów mających na celu zaspokajanie potrzeb seniorów.

 

 

 

 

 

 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 09-06-2017 09:38
Modyfikował: Robert Gawlik | Data modyfikacji: 09-06-2017 09:39
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl