6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XVIII "JAZZ NAD SANEM"

      Już dzisiaj (13 października, godz. 19.00, Klub „Niedźwiadek”) koncertem Kwartetu Zbigniewa Jakubka rozpoczyna się osiemnasta edycja „Jazzu nad Sanem”. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym i kolejnych piątkowych wieczorach z jazzem: 20 października wystąpi zespół „New Bone”, a 27 października „The Colors” z Krzysztofem Ścierańskim.

      Jak co roku nazwiska osób występujących w trakcie „Jazzu nad Sanem” zapewniają dobrą zabawę i wysoki poziom koncertów. Więcej informacji na temat tegorocznych gwiazd imprezy możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

 

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl