5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ODBYŁO SIĘ OFICJALNE WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW GMINA FAIR PLAY

     W dniu 29 września br. w Sali Koncertowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta gala V edycji konkursu „Gmina Fair Play”. Miasto Przemyśl uzyskało Certyfikat "Gmina Fair Play - Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji 2006" z rąk organizatorów odebrał nagrodę Wiesław Jurkiewicz Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla.

     Celem konkursu jest identyfikacja i promocja gmin przyjaznych dla inwestorów, zwiększenie zainteresowania inwestorów i mediów gminą, kreowanie wzorców promocji inwestycji przez gminę oraz potwierdzenie certyfikatem spełnienia ustalonych standardów w zakresie obsługi i realizacji inwestycji w gminie.
      W tym roku odbyła się już V Edycja Konkursu. Urząd Miejski w Przemyślu zgłosił swój udział w rywalizacji o tytuł, godło promocyjne i certyfikat „Gmina Fair Play – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji 2006” na początku lutego br. Wśród kilku kategorii, w których odbywa się współzawodnictwo, wybrana została ta, która zdaniem władz wyjątkowo określa charakter Miasta Przemyśla tzn. kategoria „gmina turystyczna”.
     Organizatorem plebiscytu jest Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym".


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGWiesław Jurkiewicz - Zastępca Prezydenta Miasta

JPGWręczenie certyfikaty

JPGWspolne zdięcie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl