15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Przemyską Eksplozję Kolorów - Będzie się działo!

Feeria kolorów, muzyka do białego rana, dmuchane zamki, biegi i strefa fitness… A wszystko to wydarzy się już 8 lipca na przemyskim Zniesieniu.

Tego dnia w Amfiteatrze odbędzie się Festiwal kolorów. Festiwal, który od lat, do wielu odległych części świata przyciąga tłumy wielbicieli kolorowego szaleństwa. Od jakiegoś czasu organizowany w Polsce, teraz zawita również do naszego miasta!

Festiwal jest imprezą dostępną dla wszystkich bez względu na wiek i rodzaj preferowanej muzyki. Celem przedsięwzięcia jest wesoła, niezapomniana zabawa, połączona z wyrzucaniem w górę kolorowych, (naturalnych lub syntetycznych) proszków Holi. Ich nazwa pochodzi od hinduskiego święta radości i wiosny, obchodzonego w miesiącu phalguna (w lutym lub marcu), w dniu pełni księżyca. Święto to, obchodzi się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata z populacji Hindusów.

Organizatorzy przemyskiego festiwalu tego dnia stawiają na rodzimych muzyków. W pierwszej kolejności wystąpią zespoły na co dzień związane z Miejskim Domem Kultury, a po zmroku zagrają wszystkim znani przemyscy DJ-e – Bleiz, Carlo, Freax oraz May_I.

Przemyski Festiwal Kolorów organizowany jest przez Stowarzyszenie Wolne Miasto Przemyśl i Stowarzyszenie Festiwal Kolorów w Warszawie. Organizatorzy namawiają do zgłaszania wszelkich pomysłów na inne ciekawe atrakcje, które mogłyby urozmaicić to radosne i kolorowe wydarzenie.

Swoje propozycje można wysyłać na adres: raffex@interia.pl

festiwal kolorów 1.jpegfestiwal kolorów 2.jpeg

Więcej informacji na temat najbardziej kolorowej imprezy w Przemyślu można znaleźć na Facebooku – wystarczy w okienku wyszukiwarki wpisać „Przemyska Eksplozja Kolorów 2017”.

 

Do zobaczenia!

eksplozja kolorów - Przemyśl.jpeg

 

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: www.pixabay.com

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 30-05-2017 14:15
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 30-05-2017 14:21