20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

MARSZ ŻYCIA I NADZIEI

       W dniu 6 października br. odbył się - organizowany w naszym mieście po raz drugi - "Marsz Życia i Nadziei". Do udziału w nim zapraszał Starosta Przemyski, Prezydent Miasta Przemyśla, Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu oraz Stowarzyszenie Ruchu Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Posłowie na Sejm RP.

       Marsz rozpoczął się od koncertu Harcerskiej Orkiestry Dętej z Żurawicy pod dyrekcją Jana Łaskarzewskiego na przemyskim Rynku Starego Miasta, skąd po części oficjalnej zgromadzeni przemaszerowali ulicami Kazimierza Wielkiego i Franciszkańską.


 

Rafał Porada

Kancelaria Prezydenta Miasta

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl