11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ MIESZKAŃCÓW DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

     W dniu 4 października br. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbył się „VIII Przegląd twórczości artystycznej mieszkańców domów pomocy społecznej województwa podkarpackiego”. Zakończonemu przeglądowi patronowali Wojewoda Podkarpacki i Prezydent Miasta Przemyśla.


 


    Uczestnikami przeglądu byli reprezentanci Domów Pomocy Społecznej z 19 powiatów województwa podkarpackiego. W uroczystości udział wzięli Dariusz Iwaneczko Wicewojewoda Podkarpacki, Mirosław Przewoźnik Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wraz Zastępcą Wiesławem Jurkiewiczem. Zaproszeni zostali również reprezentanci Domów Pomocy Społecznej z zagranicy, m.in. z Węgier.
     Po oficjalnych wystąpieniach zaproszonych gości nadszedł czas na prezentację twórczości artystycznej przygotowanej przez podopiecznych domów pomocy społecznej. Na twarzach publiczności nie zabrakło uśmiechu, a chwilami łez wzruszenia.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl