22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rodzina to najlepsza drużyna! VI Piknik Rodzinny już w czwartek 1 czerwca!

W imieniu organizatorów zapraszamy 1 czerwca, o godzinie 16.30 wszystkie dzieciaki wraz z rodzicami na wspólne świętowanie najbardziej wesołego i kolorowego dnia w roku – Dnia Dziecka.

Szkoła Podstawowa nr 4, Zarząd Osiedla Salezjańskie, Radni Rady Miasta – Maciej Kamiński i Robert Bal oraz Salos – Mariusz Zamirski z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Dziecka zapraszają wszystkie maluchy wraz z rodzicami na szósty Piknik Rodzinny. Piknik tradycyjnie odbędzie się przy SP nr 4 w Przemyślu. Tym razem przyświecać mu będzie hasło: „Rodzina to najlepsza drużyna”. Organizatorzy  jak co roku zadbali, aby nikt z przybyłych gości ani przez chwilkę się nie nudził. Będą służby mundurowe, koncert talentów, turniej szachowy, rozgrywki sportowe, konkursy, dmuchane zamki, rzuty do celu, malowanie twarzy i paznokci, przejażdżki konne, zdjęcia na ściance i kolorowe kiermasze. Jednak najwięcej emocji zapewne wszystkim dostarczy mecz Rodzice vs. Organizatorzy, który będzie jednocześnie zwieńczeniem czwartkowej zabawy.

Patronat nad wydarzeniem objęli:

Prezydent Miasta Przemyśla – Robert Choma, Marszałek Sejmu RP – Marek Kuchciński oraz Anna Schmidt-Rodziewicz – Poseł na Sejm RP.

 

Zapraszamy!

plakat piknik poprawiony.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 29-05-2017 08:41
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 29-05-2017 09:05