5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DPS-ÓW

       W dniu 4 października br. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu o godzinie 9.00 rozpocznie się „VIII Przegląd twórczości artystycznej mieszkańców domów pomocy społecznej województwa podkarpackiego”. Przegląd odbędzie się pod patronatem Wojewody Podkarpackiego i Prezydenta Miasta Przemyśla.

 

 

       Uczestnikami przeglądu będą reprezentanci Domów Pomocy Społecznej z 19 powiatów województwa podkarpackiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się posłowie na Sejm RP, senatorowie RP oraz reprezentanci  Domów Pomocy Społecznej z  zagranicy, m.in. z Węgier. Szacuje się, że w imprezie weźmie udział około 400 osób.

       Od dzisiaj, tj. od 28 września br., czynna jest na Zamku Kazimierzowskim wystawa prac przygotowanych przez mieszkańców domów pomocy społecznej. Wystawę będzie można zwiedzać w godzinach od 10.00 do 18.00. W imieniu organizatorów serdecznie na nią zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

źródło: Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich UM

 

 

dodał: Witold Wołczyk

 

 

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl