17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent pogratulował przemyskim szczypiornistom

We wtorek (23 maja br.) w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyła się konferencja prasowa z udziałem drużyny SRS Czuwaj Przemyśl.

W ubiegłą sobotę przemyscy szczypiorniści zakończyli sezon w rozgrywkach I ligi grupy B, plasując się na 2 miejscu. Z tej okazji Pan Robert Choma - Prezydent Miasta Przemyśla podziękował zgromadzonym zawodnikom, trenerom i przedstawicielom władz klubu za ogrom pracy włożony w ten niewątpliwy sukces i godne reprezentowanie miasta Przemyśla. Prezydent wręczył naszym szczypiornistom pamiątkowe dyplomy, pogratulował zajęcia zaszczytnego II miejsca na  podium oraz życzył im wszelkiej pomyślności nie tylko na parkiecie, ale również na niwie prywatnej i zawodowej.

Miłym akcentem wtorkowego spotkania, było przekazanie Prezydentowi Miasta Przemyśla piłki z autografami zawodników SRS Czuwaj Przemyśl. Piłkę w imieniu drużyny wręczył Maciej Kubisztal.

10.jpeg

 

Jeszcze raz życzymy naszym piłkarzom ręcznym dalszych sukcesów, awansów i tego, by byli nieustannym źródłem radości i dumy dla swoich kibiców, a Przemyślowi, kolejnych pokoleń równie zdolnych i pracowitych sportowców reprezentujących nasze miasto.

 

 

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 23-05-2017 11:29
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 23-05-2017 13:20