0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Przegląd Młodych Talentów Golden Dance

W sobotę (27 maja br.) w Hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu odbędą się dwa niezwykle widowiskowe wydarzenia taneczne, zorganizowane przez Studio Tańca Golden Dance z Przemyśla.  

W tym dniu, już o godzinie 8.00 rano, wszystkie maluchy objęte programem nauczania „Wychowanie przez taniec” realizowanym w przedszkolach, szkołach oraz w siedzibie Studia Tańca Golden Dance w Przemyślu, pod okiem swoich instruktorów – Doroty Zakielarz oraz Rafała Zakielarza wezmą udział w Przeglądzie Młodych Talentów.

Wszyscy mali tancerze biorący udział w Turnieju zostaną nagrodzeni medalem, dyplomem oraz drobnym upominkiem.

A gdy zakończą się już zmagania najmłodszych adeptów sztuki tanecznej, o godzinie 10.00 rozpocznie się IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i na parkiecie zaprezentują się bardziej doświadczeni, aczkolwiek nie mniej widowiskowi tancerze. Nagrodą, o którą będą walczyć jest Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Golden Dance - plakat.jpeg Golden Dance 2.jpeg

Golden Dance, to szkoła tańca, która została założona 1 października 2008 przez  Rafała Zakielarza oraz Dorotę Zakielarz -  parę przyjaciół, którzy historię turniejowego tańca towarzyskiego rozpoczęli kilkanaście lat temu w Przemyskim klubie tańca towarzyskiego. W późniejszym okresie para trafiła pod opiekę krakowskiego klubu tańca towarzyskiego AS, następnie PRIMA DANCE, gdzie również po ukończeniu studiów,  zakończyła się przygoda z turniejowym tańcem towarzyskim. Obecnie para pragnie oddać się pracy z Dziećmi, przekazując młodszym pokoleniom wiedzę jaką udało się zdobyć założycielom klubu tańca GOLDEN DANCE poprzez tych kilkanaście lat nauki, obserwacji, jak również kilka lat praktyki. Para cieszy się wieloma sukcesami, jak i najwyższą klasą taneczną spośród Instruktorów w Przemyślu.

 

(źródło: www.goldendance.pl)

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 19-05-2017 13:40
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 19-05-2017 14:55