15.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Komendant Miejski Policji w Przemyślu był organizatorem odbywającej się w Urzędzie Miejskim 18 maja debaty społecznej "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - masz na nie wpływ". W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych, samorządowcy Ziemi Przemyskiej, członkowie zarządów osiedli, Prezydent Miasta Robert Choma oraz Starosta Przemyski Jan Pączek.

Ideą debaty było wzmocnienie współpracy policji z mieszkańcami na terenie miasta Przemyśla, a także zdiagnozowanie zjawisk sprzyjających wzrostowi przestępczości i tych wszystkich, które mogą powodować poczucie zagrożenia u mieszkańców. Prowadzący debatę funkcjonariusze przedstawili też narzędzia do diagnozy aktualnych zagrożeń społecznych m.in. Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Konferencja_bezpieczeństwo_1.jpeg

Konferencja_bezpieczeństwo_2.jpeg

Konferencja_bezpieczeństwo_3.jpeg

Konferencja_bezpieczeństwo_4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl