17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Już w tę sobotę jedyna i wyjątkowa noc w roku - NOC MUZEÓW

Od wielu lat Noc Muzeów, czyli największa impreza kulturalna w Przemyślu, cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta. Amatorów nocnych wycieczek po muzeach z roku na rok przybywa, a to znaczy, że mimo wszechobecnego pędu, chętnie znajdujemy czas na zbliżenie się do kultury, sztuki i historii…

Swoje podwoje tej nocy otworzą: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Muzeum Dzwonów i Fajek, Muzeum Archidiecezjalne w Przemyślu, Galeria Sztuki Współczesnej oraz Dom Ukraiński w Przemyślu. Zachęcamy również Państwa do odwiedzenia przemyskich podziemi i krypt pod Archikatedrą.

Jak co roku, tak i tym razem organizatorzy przygotowali dla zwiedzających mnóstwo atrakcji – nowe  eksponaty, wystawy i filmy, różnego rodzaju warsztaty, a na zakończenie wieczoru - koncert zespołu Mr.Pollack…

noc muzeów - mr pollack.jpeg

Mamy nadzieję, że wzorem lat ubiegłych, tegoroczna edycja przemyskiej Nocy Muzeów również dostarczy wszystkim Państwu niezapomnianych wrażeń.

Impreza jest biletowana, ale wystarczy kupić tylko jeden bilet za symboliczne 2 zł (od osoby), aby móc zwiedzić wszystkie dostępne tej nocy obiekty. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie w całości przeznaczony na konserwację muzealiów.

Życzymy udanego wieczoru.

Noc Muzeów 2017 - plakat.jpeg

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 17-05-2017 11:34
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 17-05-2017 15:33