18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odbyło się spotkanie informacyjne dla uczestników II edycji projektu pt. "Staż + Szkolenie = Zatrudnienie"

Dnia 09.05.2017 r., w siedzibie Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odbyło się spotkanie informacyjne dla osób, które zakwalifikowały się do II edycji projektu pt. "Staż + Szkolenie = Zatrudnienie".

W trakcie spotkania uczestnicy projektu zostali poinformowani szczegółowo o swoich prawach i obowiązkach związanych z udziałem w projekcie, a także podpisali deklaracje uczestnictwa w projekcie.

Do projektu zakwalifikowanych zostało 36 osób (22 kobiety i 14 mężczyzn). Uczestnicy projektu rozpoczną swój udział w projekcie od poradnictwa zawodowego indywidualnego oraz grupowego. Następnie w ramach projektu wezmą udział w kursach  zawodowych oraz 8-miesięcznych stażach zawodowych u wybranych pracodawców.

Po zakończonym stażu uczestnicy projektu podejmą zatrudnienie u pracodawców, którzy złożyli wniosek i zostali zakwalifikowani do udziału w projekcie. Zatrudnienie obejmie okres min. 3 miesięcy, na min. ½ etatu oraz na umowę o pracę.

 

 

informacja i zdjęcia: PARR S.A.

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-05-2017 14:52
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-05-2017 14:56