17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

19 maja rusza I Przemyski Festiwal Teatralny BAJKOWE WZGÓRZE. Zapraszamy!

Uroczyste rozpoczęcie pierwszego w historii Przemyśla święta teatru dla dzieci nastąpi w piątek, 19 maja, o godzinie 11.00.

Festiwal otworzy przedstawienie pt. „Tymoteusz Rymcimci”, w wykonaniu aktorów Teatru NEMNO z Rzeszowa, (sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego - wstęp wolny).

tymoteusz rymcimci - plakat.jpeg

W tym samym dniu, o godzinie 18.00 bajkę „A niech to gęś kopnie” przedstawi Teatr Ziemi Chełmskiej - bilety w cenie 10 zł można nabyć już teraz w sklepie muzycznym „Musicland”, lub na godzinę przed bajką na Zamku Kazimierzowskim.

a-niech-to-gc499s-kopnie-tzch.jpeg

W kolejnym dniu festiwalu, w sobotę, 20 maja, organizatorzy zapraszają wszystkich małych i dużych wielbicieli teatru na godzinę 18.00, bo o tej porze właśnie rozpocznie się bajka „Czerwony kapturek” w wykonaniu Teatru NEMNO z Rzeszowa oraz bajka taneczna „Malarz” w wykonaniu grupy Tańca Dworskiego VILLANICO z Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl” - bilety w cenie 10 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” oraz na godzinę przed bajką na Zamku Kazimierzowskim.

nemno-czerwony-kapturek.jpeg

Uroczyste zakończenie festiwalu planowane jest 21 maja. Niedzielnym popołudniem, o godzinie 17.00 na deskach Zamku Kazimierzowskiego aktorzy Teatru S.A.N. z Przemyśla, przedstawią bajkę pt. „Jaś, Małgosia i…”. Bilety na spektakl nabyć można w sklepie muzycznym „Musicland” oraz (na godzinę przed bajką) na Zamku Kazimierzowskim - cena biletu 10 zł.

jaś i małgosia i....jpeg

Serdecznie zapraszamy!

Festiwal organizują Teatr S.A.N. Przemyśl oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”.

bajkowe wzgórze.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-05-2017 09:22
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 10-05-2017 09:38