12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl - Zapraszamy!

Stowarzyszenie „Przemyski Klub Biegacza” zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I edycji Wyszehradzkiego Ultramaratonu Twierdza Przemyśl, który odbędzie się 24 czerwca 2017 r.

W ramach tej wyjątkowej imprezy zorganizowane zostaną biegi terenowe na dwóch dystansach prowadzących szlakami historycznych fortów: „Cesarskim” - 55 km i „Fortecznym” - 21km.

To co wyróżnia tę imprezę spośród innych ultramaratonów, to wyjątkowy pomysł na połączenie biegowej pasji z poznawaniem jednej z największych atrakcji historycznych i turystycznych Przemyśla jak i całego regionu. Do „zdobycia” będzie południowo-wschodnia część zewnętrznego pierścienia Twierdzy Przemyśl – potężnego zespołu obiektów obronnych, z których osiem zawodnicy mijać będą w trakcie pokonywania kolejnych etapów biegu. Historia Twierdzy Przemyśl liczy sobie już ponad 100 lat, uczestnicy ultramaratonu biec będą tylko 1 dzień, ale za to w jakich niespotykanych okolicznościach!

Szczegółowe informacje o imprezie, regulamin oraz zapisy elektroniczne są dostępne na stronie internetowej: https://ultratwierdzaprzemysl.wordpress.com/ oraz na profilu https://www.facebook.com/ultramaratontwierdzaprzemysl/ , na którym na bieżąco przekazywane są informacje o wydarzeniu.

Do udziału serdecznie zaprasza Mieczysław Jałocha - Dyrektor Wyszehradzkiego Ultramaratonu Twierdza Przemyśl

wyszehradzki ultramaraton - logo.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-05-2017 14:05
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-05-2017 14:09