17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza do skorzystania w tym tygodniu z następujących propozycji kulturalnych...

Już w środę, 10 maja o godzinie 16.00 odbędzie się spektakl teatralny „Tak kocha się tylko w filmach” w wykonaniu Niepublicznego Przedszkola „Akademia Malucha” z Przemyśla. Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego – wstęp wolny. Organizatorzy: Niepubliczne Przedszkole „Akademia Malucha” z Przemyśla oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

 

11 maja (czwartek) o godzinie 17.00 w Klubie „Niedźwiadek”

Z cyklu „Niedźwiadkowa Scena Młodych” występy dziecięcych zespołów muzycznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu. Organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK – wstęp wolny.

 

W piątek, 12 maja o godzinie 18.00

Agencja Artystyczno-Kulturalna ROBIKON z Gołubia oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zapraszają na:

Koncert promujący płytę „Atramentowa” w wykonaniu Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Koncert odbędzie się w Sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego – bilety w cenie 60 zł i 65 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” oraz na portalach: kupbilecik.pl oraz biletyna.pl.

S. Celińska.jpeg

I w najbliższą niedzielę (14 maja) o godz. 17.00 Towarzystwo Dramatyczne im. A. Fredry „Fredreum” w Przemyślu oraz PCKiN ZAMEK serdecznie zapraszają na spektakl teatralny „Babcia Winna”, autorstwa Wiktora Budzyńskiego, w wykonaniu aktorów Teatru „Fredreum” w Przemyślu. Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego –  bilety w cenie 15 zł do nabycia przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim oraz w Biurze Towarzystwa, ul. Grodzka 1, czwartek w godzinach 16.00 - 18.00.

babcia winna.jpeg

Ponadto zapraszamy na wystawy czasowe:

- Wystawa fotograficzna „Grand Canyon Colorado” uczestników Akademickiego Klubu Turystyki Kajakowej „BYSTRZE” AGH z Krakowa (Galeria Zamek), czynna do 12 maja 2017 r.
- Wystawa grafiki Pawła Bińczyckiego (Galeria Zamek), czynna od 19 maja do 9 czerwca 2017 r.
- Z cyklu „Studenckie Debiuty”. „Pracownie projektowe” część II - wystawa prac studentów Projektowania Graficznego i Instytutu Sztuk Projektowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. (Galeria Debiuty), do 31 maja 2017r.

oraz wystawy stałe:

-  Kazimierz Wielki Wczoraj i Dziś,

- Lapidarium,

- Kazimierz w Historii i Tradycji,

- 145 lat Towarzystwa Dramatycznego im. A. Fredry ,,Fredreum” w Przemyślu,

- Dorobek sceniczny Kazimierza Opalińskiego – najwybitniejszego aktora „Fredreum”,

- „Fredreum” w karykaturze,

- Widoki Przemyskie z lat 50 XX wieku.

 

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

37 -700 Przemyśl, Aleje XXV – Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1

Tel. 16 678 50 61, e-mail:

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-05-2017 13:12
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 08-05-2017 14:26