19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Z Wadowic do nieba…

We wtorek, 25 kwietnia, tuż po godzinie 15 na sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Dzieci, uczęszczające na co dzień do Niepublicznego Przedszkola „Mały Nazaret” Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej, wraz z nauczycielami i rodzicami przedstawiły montaż słowno-muzyczny pt. „Z Wadowic do nieba”.

Zanim jednak przedszkolaki zawładnęły sceną, zaproszeni  goście zapoznali się z prezentacją multimedialną, która przypomniała wszystkim sylewtkę papieża Polaka i jego drogę do kanonizacji. Potem, maluchy ubrane w barwne stroje, tańczyły i śpiewały opowiadając w ten sposób licznie zgromadzonej publiczności o życiu Jana Pawła II…

Mali artyści dostarczyli wzruszeń nie tylko rodzicom i dziadkom. Na widowni znaleźli się również: Przewodnicząca Rady Miejskiej Lucyna Podhalicz, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Robert Bal i Radny Rady Miejskiej Adam Łoziński, a także Ksiądz prałat Jan Mazurek – Proboszcz Parafii pw. Świętej Trójcy w Przemyślu .   

Święty Jan Paweł II to dla wielu z nas postać niezwykle ważna i wyjątkowa, tym bardziej serdecznie dziękujemy dyrekcji i wychowawcom Przedszkola Niepublicznego „Mały Nazaret” za przygotowanie przedstawienia upamiętniającego Jego osobę.

Tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 25-04-2017 19:46
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 26-04-2017 07:43