1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na Bike Town!

Zastępca prezydenta miasta Grzegorz Hayder, przedstawiciel Fundacji Azymut Waldemar Hryniszyn, Maciej Kucbora z Veloprojekt oraz Rafał Kwiatkowski - dyrektor komercyjny Orange Polska spotkali się dziś rano z dziennikarzami na przemyskim rynku, aby opowiedzieć o oczekiwanym przez mieszkańców i fanów sportów rowerowych wydarzeniu, jakim niewątpliwie jest zbliżający się wielkimi krokami festiwal rowerowy BIKE TOWN Przemyśl 2017.

Uczestnicy konferencji wspólnie namawiali do tego, aby spędzić majówkę właśnie w naszym mieście. I słusznie! Bo przecież nie od dziś wiadomo, że coroczny festiwal rowerowy BIKE TOWN, jest najbardziej widowiskową imprezą rowerową, której niezmiennie uroku dodaje fakt, iż rozgrywana jest w samym sercu pięknego, zabytkowego miasta. Z roku na rok organizatorzy imprezy starają się sprostać rosnącym wymaganiom widzów, dodając coraz to nowsze atrakcje do programu imprezy. Jedno jest pewne, że i tym razem zapewniono sporą dawkę adrenaliny dla każdego, kto odwiedzi Przemyśl, aby wziąć udział w wielkim rowerowym święcie.

W tym roku po raz pierwszy do imprezy włączyła się firma telekomunikacyjna Orange, która już zaprasza do Strefy Orange. Tam firma przygotowała wiele atrakcji, wśród nich m.in. fotobudka, strefa energorowerów umożliwiających ładowanie telefonów, eko-metr, wypoczynkowa strefa chill-out czy robot NAO. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, nie zabraknie też konkursów z cennymi nagrodami. Poza tym wszystkich zainteresowanych usługami telekomunikacyjnymi, bankowymi i energią od Orange mogą skorzystać z informacji udzielanych w przenośnym punkcie -  Fibershopie znajdującym się na Rynku przy fontannie. Można będzie tam przetestować internet światłowodowy, poznać szczegóły  ofert i pakietów  usług… 

Miejmy nadzieję, że w tym roku pogoda dopisze. Bo tego, że impreza się uda, a występy bikerów nie zawiodą publiczności jesteśmy pewni. Wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszamy na niezapomnianą majówkę do Przemyśla i życzymy niezapomnianych wrażeń.

 

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba


Orange Polska prowadzi w Przemyślu inwestycje, dzięki którym  światłowód będzie doprowadzony bezpośrednio do domu lub biura użytkownika, dzięki temu do końca  2018 roku, 15 600 gospodarstw domowych, tj. 63% gospodarstw w Przemyślu, będzie w zasięgu światłowodowego internetu. Orange Polska zawarł w lutym br.  z władzami miasta porozumienie, które ma pomóc w   sprawnej realizacji inwestycji i prowadzeniu  ich w sposób jak najbardziej przyjazny dla miasta i jego mieszkańców. Ze światłowodowego internetu jeszcze w tym półroczu będą mogli korzystać mieszkańcy następujących ulic: Popielów, Monte Cassino, Lwowska, Paderewskiego, Równa, Wysockiego, Rosłońskiego, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II, Herburtów, Dolińskiego, Sanocka.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 25-04-2017 15:09
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 28-04-2017 08:24