-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I ŚWIĘTO ZAMKU KAZIMIERZOWSKIEGO

      Jeden z najbardziej charakterystycznych w krajobrazie Przemyśla zabytków, a obecnie siedziba Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki – Zamek Kazimierzowski, doczekał się swego święta. Pod hasłem „od tradycji do współczesności” odbędzie się 25 czerwca br. Biesiada Zamkowa. Początek imprezy w niedzielę już o godzinie 12.00.

      Biesiada odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy, a w jej programie przewidziano m.in. pokazy walk rycerskich, tańca dworskiego oczywiście prezentację twórczości Aleksandra Fredry. Bogaty program zakończy koncert Justyny Steczkowskiej.

 

 

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 21-06-2006 13:49
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl