24 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

III Młodzieżowa Wiosna Chóralna w Przemyślu

Choć aura nas nie rozpieszcza i nijak (póki co) to, co dzieje się za oknem nie chce przypominać wiosny, to właśnie dziś, 24 kwietnia, możemy rozgrzać nasze serca, gdyż właśnie rozpoczyna się kolejna, III edycja Młodzieżowej Wiosny Chóralnej pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla.

Dyrektorami artystycznymi imprezy są Państwo Joanna Gibała-Szelążek i Piotr Szelążek. Wspaniałymi chórzystami dyrygować będą: dr Katarzyna Sobas z Instytutu Muzyki w Rzeszowie, mgr Agnieszka Tomaszek z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Dariusz Kosak z Rzeszowa.

Warsztaty Chóralne potrwają 2 dni i zakończą się koncertem, na który serdecznie zapraszają organizatorzy III Młodzieżowej Wiosny Chóralnej. Koncert ten odbędzie się w Sali Głównej Przemyskiej Biblioteki Publicznej w Przemyślu, we wtorek, 25 kwietnia o godz. 17.00.

Ponadto wszyscy, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli osobiście przybyć do Przemyskiej Biblioteki, mogą zobaczyć na żywo transmisję z koncertu na stronie internetowej www.tvpodkarpacka.pl

W imieniu swoim oraz organizatorów życzymy Państwu miłych wrażeń.

 

Więcej informacji o III Młodzieżowej Wiośnie Chóralnej znajdziecie Państwo na: www.mwcprzemysl.blogspot.com

PLAKAT 2017 MWC.jpeg

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 24-04-2017 13:04
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 24-04-2017 13:25