17.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

STOP PRZEWODNIK CZEKA! – Poznaj nasze piękne miasto

Jeśli chciałbyś dokładniej poznać nasze piękne miasto, dowiedzieć się o nim więcej, zobaczyć to, czego na co dzień nie sposób dostrzec - weź udział w akcji „STOP PRZEWODNIK CZEKA! – Poznaj nasze piękne miasto”.

Zupełnie za darmo z profesjonalnym przewodnikiem PTTK Przemyśl zgłębisz zakamarki: Rynku Starego Miasta, Podziemi, Dworca Kolejowego, Katedry rzymsko-katolickiej, Katedry grecko-katolickiej i Placu Niepodległości… Czas zwiedzania, to ok. 2 godziny. Serdecznie zapraszamy!

Jak wziąć udział w akcji?

Wystarczy, że przybędziesz 29 kwietnia o godzinie 10.00, 12.00 lub 14.00 pod budynek Urzędu Miejskiego (Rynek 1). Wcześniej jednak należy wybrać się na ul. Waygarta 3 i tam w siedzibie przemyskiego PTTK zgłosić chęć udziału w akcji. Prosimy o nie zwlekanie z podjęciem decyzji, gdyż organizatorzy mogą przyjąć ograniczoną ilość uczestników.

Akcję organizuje Zarząd Oddziału PTTK im. M. Orłowicza w Przemyślu przy współpracy Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

stop przewodnik.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl