9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XVI Międzynarodowe Warsztaty Muzyki Gospel

Już od 16 lat organizowane są w Przemyślu Międzynarodowe Warsztaty Muzyki Gospel, w ostatnich latach odbywające się na scenie Zamku Kazimierzowskiego. Z roku na rok cieszą się one coraz to większym zainteresowaniem rozśpiewanych mieszkańców Grodu nad Sanem. W tym roku warsztaty odbędą się w dniach 29 i 30 kwietnia. Instruktorami będą: przybyły z Wielkiej Brytanii David Daniel oraz nasi rodzimi muzycy Gabriela Gąsior i Rafał Rudawski. Akompaniamentem zaś zajmie się zespół HOLY NOIZ  w składzie: Rafał Rudawski (klawisze), Olaf Węgier (saksofon), Robert Zając (gitara), Wojciech Gąsior (bas) oraz Łukasz Zając (perkusja). Organizatorem jest jak co roku Podkarpackie Stowarzyszenie Gospel w Przemyślu.

Wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tej muzycznej przygodzie zapraszamy do zapisów, a te potrwają tylko do środy 26 kwietnia.

Jak co roku warsztatom towarzyszyć będą również inne wydarzenia:

W sobotę 29 kwietnia, o godzinie 19.15 o. Lech Dorobczyński  OFM przeprowadzi konferencję pt. „Jak żyć w skonfliktowanym świecie”, a tuż po konferencji, o godzinie 20.00 organizatorzy zapraszają na „Wieczór Chwały” – na oba spotkania jest wstęp wolny.

Niedzielę rozpocznie Msza Święta w Kościele OO. Reformatów-Franciszkanów, a zakończy Koncert Finałowy, na który bilety w cenie 20 zł będzie można nabyć na 30 minut przed koncertem (możliwa rezerwacja biletów pod numerem telefonu 503970102).

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na www.psgospel.com, pod adresem e-mail: i pod numerem telefonu: 609325954.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli:

JE Ksiądz Arcybiskup Adam Szal Metropolita Archidiecezji Przemyskiej

oraz

Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma

gospel.jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 20-04-2017 12:31
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 20-04-2017 13:30