-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PŁYTA „ABC PIĘCIOLATKÓW. ZABAWY MUZYCZNE” NAGRANA W SP 15 JUŻ W SPRZEDAŻY

      Ukazała się wydana przez Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne w Warszawie płyta „ABC pięciolatków. Zabawy muzyczne”. Płyta stanowi uzupełnienie podręcznika o tym samym tytule. Jest to szczególnie ważna pozycja dla naszego miasta, gdyż w całości została tutaj wyprodukowana.

     W nagraniach udział wzięli wykonawcy z Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15 w Przemyślu i Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu, pod kierunkiem Wiesława Semkowa i Artura Mykity,
w składzie:
     Gabriela Cieplicka, Karolina Droń, Weronika Stanuch, Ewa Zając, Jakub Kubicki, Gabriela Opacka, Jagoda Dąmbska, Anita Kurdziel, Anna Kudła, Sylwia Majka, Dominika Jamroz, Karolina Domagalska, Dagmara Feduniewicz, Patrycja Anwailer, Estera Szamli, Jadwiga Data, Anna Burdyk, Aleksandra Kornecka, Anita Król, Kamila Gilowska, Julita Fil, zespół „Kram” i duet „Mezar”.
Aranżacja piosenek: Wiesław Semków
     Realizacja nagrań i mastering: Artur Mykita
     Nagrania zrealizowano w Studiu Nagrań Dźwiękowych Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu. Płyta zawiera 28 pięknych piosenek, które mamy nadzieję przypadną do gustu pięciolatkom i ich nauczycielom w całej Polsce.


Źródło: SP15
Aktualizacja: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 13-06-2006 15:25
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35