7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

12 MARATON ROWEROWY - Twierdza Przemyśl

Już 29 kwietnia Przemyśl zamieni się w sportową oazę. Cały weekend świetnej, rowerowej zabawy na świeżym powietrzu.

W sobotę, 29 kwietnia, w trakcie rowerowego festiwalu Bike Town, odbędzie się 12 Maraton Rowerowy Twierdza Przemyśl - (Kellys Cyklokarpaty). Do miasta zjadą się zapaleni kolarze górscy z całej Polski, a ulice i okoliczne lasy zamienią się w trasy wyścigowe. W samym sercu miasta powstanie miasteczko zawodów, w którym będzie można zapisać dzieci na bezpłatne wyścigi, kupić kolarskie gadżety, pooglądać rowery i spędzić aktywnie czas.

W maratonie rowerowym może wziąć udział każdy. Do wyboru są trzy dystanse, Hobby, liczące 33 km, przeznaczone dla osób które jeżdżą rekreacyjnie, Mega, liczące 46 km, przeznaczone dla osób, które faktycznie trenują i mają w nogach dużo siły oraz Giga, liczące 72 km, przeznaczone dla prawdziwych zapaleńców i zawodników z krwi i kości. Na trasie znajdować się będą bufety, umożliwiające uzupełnienie energii. Każdy uczestnik będzie mógł również przetestować lub wypożyczyć na wyścig rower marki Kellys.

Podczas maratonu zostaną również rozegrane MISTRZOSTWA STRAŻY GRANICZNEJ w MTB.

Na mecie, na każdego startującego będzie czekać posiłek regeneracyjny oraz możliwość umycia roweru. Organizatorzy zadbają również o najmłodszych i w trakcie głównego maratonu odbędą się bezpłatne wyścigi dziecięce.

Na maraton rowerowy Kellys Cyklokarpaty można zapisać się przez internet https://system.timedo.pl/panelCK/pl/ lub w dniu startu w biurze zawodów.

Autorem tras i organizatorem Kellys Cyklokarpaty.pl w Przemyślu jest Przemyskie Towarzystwo Cyklistów.

Zapraszamy wszystkich do udziału we wspólnej zabawie i do aktywnego spędzenia weekendu wraz ze znajomymi, rodziną i dziećmi.

MARATON ROWEROWY TWIERDZA PRZEMYŚL - 29 kwietnia 2017
Start zawodników na dystansie Mega i Giga o godz. 11.00
Start zawodników na dystansie Hobby  o godz. 11.30 z ul. Franciszkańskiej w Przemyślu

Sponsor główny: Fundacja PGNiG

plakat_SG_maraton_2017_net.jpeg

Hobby_2017profil.jpeg
dystans HOBBY

Mega_2017profil.jpeg
dystans MEGA

Giga_2017profil.jpeg
dystans GIGA

Opublikował: Grzegorz Karnas | Data publikacji: 19-04-2017 09:58
Modyfikował: Grzegorz Karnas | Data modyfikacji: 23-01-2018 11:30