8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Jaś, Małgosia i…” w wykonaniu aktorów przemyskiego Teatru S.A.N.

Spektakl teatralny dla dzieci „Jaś, Małgosia i…” w wykonaniu aktorów przemyskiego Teatru S.A.N. - Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego. 7 kwietnia, godz.18:00 (bilety - 10 zł)

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz na godzinę przed bajką na Zamku Kazimierzowskim.
Org. PCKiN ZAMEK.

Spektakl "Jaś, Małgosia i..." w wykonaniu aktorów przemyskiego Teatru S.A.N. to oparta na motywach bajki braci Grimm, opowieść o właścicielu cukierni, który marzy o rodzinnym cieple. Nieprzypadkowe spotkanie z klientką powoduje powrót do czasów dzieciństwa. Odżywają wspomnienia dotyczące pewnej historii, którą i klientka i właściciel wysłuchiwali od swoich rodziców. Z cukierni przeniesiemy się do bajkowego świata, zupełnie innego niż ten, który przedstawili nam bracia Grimm.  
 Teatr S.A.N. działa w Przemyślu od 2014 roku, w repertuarze znajdują się sztuki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Partnerem teatru jest Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Aktorzy-amatorzy pochodzą z Przemyśla, a ich celem jest rozwijanie pasji i wzbogacanie oferty kulturalnej w Przemyślu.
plakat bajka Malgosia i...(2).jpeg
Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 05-04-2017 15:14