10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

FINAŁ PARADY NIEDŹWIADKA - ZAPRASZAMY

     Z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca br w Rynku naszego miasta odbędzie się finał PARADY NIEDŹWIADKA . W kilkugodzinnym programie, który rozpocznie się o godzinie 9.30 przewidziane są występy taneczne i muzyczne dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli oraz zespołów biorących udział w II Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznych Zespołów Dziecięcych.

     W czasie imprezy zastaną podsumowane konkursy tematycznie związane z przemyskim niedźwiadkiem, nastąpi także otwarta wystawa pokonkursowa nagrodzonych prac plastycznych. Będą również liczne atrakcje towarzyszące typu: zabawy Klanza, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, zdjęcia z misiem. Szkoły w formie stoisk będą prezentować swój dorobek i osiągnięcia. 
     Mamy nadzieję, że będzie to święto radości, muzyki, tańca, dobrego humoru, a przemyski niedźwiadek towarzyszący naszym zabawom będzie świadkiem wielu niezapomnianych chwil łączących wszystkich uczestników „Parady Niedźwiadka”.

 

Źródło: SP 15
Aktualizacja: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl