17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu

W dniu 9 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego odbył się dzień otwarty. Po raz kolejny szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów i ich rodziców. I tak jak w ubiegłych latach, tak i teraz impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W części artystycznej pt. „Witaj wśród nas” zaprezentowane zostały różnorakie talenty naszych uczniów. Był śpiew, taniec, recytacja, występy aktorskie i układy ruchowe z przyborami. Mali widzowie z ogromnym zachwytem i uśmiechem na twarzach podziwiali aktorów na szkolnej scenie, a ich występy nagradzali gromkimi brawami. Na zakończenie otrzymali słodką niespodziankę w postaci specjalnie przygotowanych na ten dzień cukierków z nieoficjalnym symbolem naszej szkoły, jakim stała się biedronka.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie szkoły oraz możliwość uczestniczenia w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów z różnych klas. Można było wziąć udział w zajęciach plastycznych, warsztatach muzycznych, zajęciach przyrodniczych, komputerowych, matematycznych, z języka angielskiego oraz ruchowych w „Parku Jurajskim”. Dużą popularnością cieszyło się malowanie twarzy, samodzielne wykonanie balonowych stworków oraz poszukiwanie zielonych koniczynek, które ukryły się w zakamarkach naszej szkoły. Dzieci miały możliwość spotkania z książką oraz obejrzenia i wysłuchania bajek w magicznym teatrze Kamishibai, które przygotowali  dla najmłodszych gości uczniowie z naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że ten dzień przysporzył wielu miłych wrażeń zarówno rodzicom jak i dzieciom.

 

 

                                                                                             Marta Oleszek, Renata Fedewicz

Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 22-03-2017 09:53
Modyfikował: Paweł Bugera | Data modyfikacji: 22-03-2017 09:53