17.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KONKURS LITERACKI ‘LIPA 2017’

Spółdzielcze Centrum Kultury BEST przy Spółdzielni Mieszkaniowej “Złote Łany” zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w jubileuszowym XXXV Wojewódzkim i XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej “LIPA 2017” pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska–Białej. Celem konkursu jest przygotowanie dzieci i młodzieży do aktywnego uczestnictwa w kulturze, doskonalenie umiejętności pisania rożnych form literackich, tworzenie warunków do rozwijania aktywności twórczej, promocja młodych talentów.
 
Warunkiem udziału jest nadesłanie w terminie do 20 czerwca 2017 r. samodzielnie napisanych utworów literackich. Szczegółowych informacji udziela organizator pod numerem 33 499 08 33 oraz pod adresem: .
 
Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl