15.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Tatarska wkrótce w remoncie

Rozpoczyna się przebudowa jednej z ulubionych tras spacerowych przemyślan prowadzących w kierunku Zniesienia, Kopca Tatarskiego i stoku narciarskiego, czyli ul. Tatarskiej. To jedna z planowanych w tym roku i przyszłych latach na tym osiedlu inwestycji, obok przebudowy ul. Piasta Kołodzieja oraz ul. Witolda Regera. 14 marca br. przekazany został wykonawcy plac budowy i wkrótce rozpoczną się tutaj prace, które będą prowadzone etapowo. O zmianach w organizacji ruchu będziemy informować Państwa na bieżąco.

Zakres robót obejmuje rozbudowę odcinka od skrzyżowania z ulicą Szykowskiego do skrzyżowania z ulicą Przemysława wraz z odwodnieniem, oświetleniem oraz zabezpieczeniem i przebudową pozostałej infrastruktury technicznej. Wykonawcami robót jest PBI Infrastruktura Spółka Akcyjna  z siedzibą w Kraśniku oraz PBI WMB Spółka z o.o. z siedzibą w Kraśniku.

Planowany koszt zadania to 2 150 tys. zł. (plus odszkodowania za grunty), a planowany termin zakończenia to 31 lipca br.

ul. Tatarska

Przekazanie placu budowy

Przekazanie placu budowy

Ulica Tatarska

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl