-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZAUŁEK WOJAKA SZWEJKA

      Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka zaprasza na uroczystość otwarcia „Zaułka Wojaka Szwejka”, która odbędzie się w trakcie Podkarpackiego Jarmarku Turystycznego 6 maja o godz. 15.30. Tę nazwę nosi dawna ulica Wjazd biegnąca pomiędzy Galerią Sztuki Współczesnej i Restauracją Karpacka. Uchwałę zmieniającą nazwę radni podjęli na lutowej sesji Rady Miejskiej.

      W programie tej sympatycznej uroczystości znalazła się zmiana warty, odsłonięcie tablicy z nazwą ulicy, a także oczywiście czytanie na głos „Przygód Dobrego Wojaka Szwejka” Jaroslava Haška.

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 05-05-2006 15:54
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl