4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZEMYŚL MOUNTAIN BIKE MARATON 2006

       W dniu 13 maja br. po raz pierwszy w Przemyślu  odbędzie się impreza rowerowa pod nazwą Mountain Bike Maraton. Jej organizatorem jest Przemyskie Towarzystwo Cyklistów przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

      Regulamin i opis trasy są dostępne na stronie http://um.przemysl.pl/maraton. Podobne imprezy w Polsce cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem pasjonatów kolarstwa górskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że maraton na stałe wejdzie do kalendarza imprez w naszym mieście.

      21 kwietnia członkowie Przemyskiego Towarzystwa Cyklistów odebrali z rąk Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy oficjalne koszulki. Warto dodać, że przemyscy „cykliści” przygotowują dla mieszkańców i turystów na rozpoczynający się sezon ofertę wycieczek na rowerze z przewodnikiem. Szczegóły tej propozycji już wkrótce.

 


Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 24-04-2006 12:51
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl