13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ralph Kaminski & My Best Band in the World na Scenie Bunkier w Przemyślu

5 marca (niedziela, godz. 18.00) na Scenie Bunkier w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej wystąpi Ralph Kaminski & My Best Band in the World.

Ralph Kaminski - wokalista, autor tekstów i kompozytor. Tworzy autorską muzykę nawiązującą do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej. W 2016 roku Ralph Kaminski wystąpił na festiwalu w Opolu razem z zespołem My Best Band in the World na scenie alternatywnej obok Meli Koteluk, Katarzyny Nosowskiej i Pablopavo.
Ralph Kaminski jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Zdobywa wiele prestiżowych nagród i wyróżnień: Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, główna nagroda na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013, nominowacja do prestiżowej nagrody artNoble 2014.

Ralph_Kaminski.jpeg


Album m o r z e to debiutanckie wydawnictwo artysty. Artystyczny pop z motywami muzyki filmowej. Instrumenty klasyczne, skrzypce, wiolonczela i pianino zostały połączone z gitarą akustyczną, basem, perkusją, moogiem i fenomenalnym wokalem. Do tego obecne w większości utworów chórki. W branży muzycznej album m o r z e został okrzyknięty jednym z najciekawszych debiutów 2016 roku !

Wystąpią: Ralph Kaminski - wokal; Agnieszka Bigaj - pianino, wokale; Paweł Izdebski - gitary, wokale; Piotr Lewańczyk - gitara basowa, moog, wokale; Michał Piotrowski - perkusja, wokale; Magdalena Laskowska - skrzypce, wokale; Katarzyna Sylla - skrzypce, wokale; Kuba Jakubowski - wiolonczela, wokale.


Bilety na koncert Ralph Kaminski & My Best Band in the World
w cenie 10 pln - w sprzedaży od 1 lutego
Bilety dostępne w kasie Muzeum
Ilość miejsc ograniczona!
Rezerwacje:

Ralph_Kaminski_plakat.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 02-03-2017 13:07
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 02-03-2017 13:08