-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

TELEDYSK W NAGRODĘ

     Główną nagrodą za zdobycie przez Karolinę Droń - uczennicę VI klasy Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu, I-go miejsca w Festiwalu „Śpiewaj Razem z Nami”, było nagranie teledysku przez TVP. W sobotni ranek 1 kwietnia br w rzeszowskim klubie „Pod Palmą” odbyła się sesja zdjęciowa, w której oprócz Karoliny udział wziął zespół „Kram’ z CPDz przy SP 15 w składzie – Gabriela Cieplicka, Ewa Zając, Weronika Stanuch. Zrealizowany teledysk będzie miał swoją emisję na łamach programu „ 230 WOLT”. Karolinie gratulujemy i czekamy na telewizyjną premierę.

Warto dodać, ze nie jest to pierwsza przygoda wykonawców z Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15 z telewizją. Przeszło rok temu Telewizja Rzeszów nakręciła 45 minutowy program świąteczny oparty na wydanej wówczas przez przemyską piętnastkę płytę „Pastorałki z Zielonego Wzgórza”. Program ten był emitowany w całości dwukrotnie, a wiele pastorałek z tej płyty było emitowanych wielokrotnie na antenie telewizji regionalnej.

Źródło: SP Nr 15
Aktualizacja: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 10-04-2006 14:29
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl