14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakochaj się w Przemyślu

Przemyski Klaster Turystyczny po raz drugi zaprasza do wspólnego świętowania Walentynek w Przemyślu. Drzewa rosnące na Rynku ponownie zaczerwienią się od walentynkowych serc. Wykonane przez siebie serca będzie można zawiesić samodzielnie lub złożyć do przygotowanych walentynkowych skrzynek pocztowych. Organizatorzy przewidzieli także wiele innych atrakcji.

Zakochani w Przemyślu.
14 lutego podaruj walentynkę naszemu miastu. Wzorem ubiegłego roku Przemyski Klaster Turystyczny zaprasza na Rynek, którego drzewa zaczerwienią się od walentynkowych serc. Wykonane przez siebie serca można będzie zawiesić samodzielnie lub złożyć do przygotowanych walentynkowych skrzynek pocztowych. Mogą to być podpisy, rysunki, wyznania miłości itp.

Od godziny 14.00 w tym wyjątkowym dniu Urząd Miejski zmieni swoje tablice na Urząd Miłości, a w jego holu będzie można własnoręcznie wykonać serduszko dla ukochanej osoby lub słodką walentynkową babeczkę. Na zakochanych w Przemyślu czekają też przemyskie podziemia, które znajdziemy w piwnicach Urzędu Miłości. Do odwiedzin zachęca darmowy wstęp, a także oferowana przez początkujące młode stylistki gratisowa stylizacja fryzur, a dla młodszych malowanie buźki.

Wzorem ubiegłego roku w Rynku stanie wielka rama do zdjęć,w której będzie można się sfotografować na pięknym tle katedralnej wieży.

Warto pamiętać, że 14 lutego w kościele o.o. Franciszkanów przygotowywana jest specjalna woda, święcona przy asyście relikwii św. Walentego. Fiolka tej wody działa ponoć jak eliksir miłości z pewnością umocni uczucia ukochanej osoby.

zakochani_w_Przemyślu.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 13-02-2017 16:10
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 13-02-2017 16:11