15.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dyskusja na temat procesu połączenia przemyskich szpitali

9 lutego br. odbyła się sesja nadzwyczajna przemyskiej Rady Miejskiej. Jedynym punktem obrad było przyjęcie rezolucji dotyczącej trwającego procesy łączenia przemyskich szpitali, w związku z tym obok radnych, przewodniczących zarządów osiedli, w dyskusji wzięli udział także Poseł na Sejm RP Marek Rząsa, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Stanisław Kruczek (odpowiedzialny za sprawy służby zdrowia) oraz Dyrektor szpitali Piotr Ciompa.

 

 

Radni po dyskusji i wysłuchaniu informacji przedstawiciela samorządu województwa, którego jednostką są szpitale, wprowadzili poprawki do pierwotnego tekstu projektu rezolucji i przyjęli ją w głosowaniu.

rezolucja_szpitale_s_1.jpeg

rezolucja_szpitale_s_2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl