12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończenie karnawału z muzyką filmową

Karnawał - sięgający swoimi korzeniami średniowiecza zachodnioeuropejski zwyczaj radosnej zabawy, który na naszym gruncie nabrał swoistego charakteru i polskiego wyrazu, narodowego temperamentu zgodnego z polską tradycją i obyczajem, ma swoje ugruntowane miejsce w kalendarzu imprez Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

Dlatego też z wielką przyjemnością pragnę zapowiedzieć koncert zatytułowany „Czar muzyki filmowej na zakończenie karnawału”, który odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 18.00 na scenie Zamku Kazimierzowskiego. W programie najpiękniejsze melodie z filmów polskich i zagranicznych - w przerwie niespodzianka.

W koncercie wystąpią: Jadwiga Kot-Ochał (sopran), Natalia Cieślachowska-Trojnar (sopran), Jakub Kołodziej (tenor), Łukasz Magdziak (fortepian, aranżacje) oraz LEJDIS QUARTET w składzie: Natalia Musz (skrzypce I), Natalia Kmita (skrzypce II), Aleksandra Jarosińska (altówka), Monika Bieda-Kapias (wiolonczela).

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” oraz na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim. Na zakupione bilety wystawiamy faktury VAT.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

        

Renata Nowakowska

Dyrektor

Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

plakat czar muz film_(800_x_1200).jpeg

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 10-02-2017 10:33