3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ODBYŁY SIĘ ZAWODY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA PRZEMYŚLA

Pod patronatem Prezydenta Przemyśla w niedzielę 26 lutego, na stoku narciarskim w Przemyślu odbyły się V Otwarte Zawody Narciarskie Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

     Celem zorganizowanych zawodów była popularyzacja bezpiecznego narciarstwa rekreacyjnego oraz propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Otwarta formuła zawodów dotyczyła miejsca zamieszkania uczestników tej imprezy, bowiem do startu dopuszczeni zostali jedynie narciarze amatorzy, tj. osoby, które nie posiadają licencji zawodniczej PZN.

  

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 03-03-2006 13:50
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl