5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie konsultacyjno-informacyjne w sprawie Lokalnego Programu Rewitalizacji

loga_rewitalizacja.jpeg

31 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się spotkanie konsultacyjno-informacyjne w sprawie Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Przemyśla na lata 2016-2023.
W spotkaniu wzięli udział zainteresowani rewitalizacją w mieście, w tym: mieszkańcy, przedstawiciele różnych podmiotów, członkowie zespołu ds. rewitalizacji. Na wstępie spotkania przedstawiciele firmy Lider Projekt Sp. z o.o. opracowującej program rewitalizacji dla miasta Przemyśla przedstawili ogólne informacje dotyczące zagadnień rewitalizacji, zaprezentowano wyniki diagnozy służącej wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie miasta Przemyśla. Poinformowano o trwającym naborze projektów do programu rewitalizacji, omówiono elementy karty projektu. 
W trakcie dyskusji z uczestnikami spotkania wskazano główne problemy występujące na obszarze rewitalizacji, a także omówiono rozpoczynający się od 1 lutego br. i trwający do 15 lutego br. nabór projektów rewitalizacyjnych do Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Przemyśla na lata 2016-2023.

PDFPrezentacja 31_01_2017.pdf

spotkanie.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl