22.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie Kolędowe

Dnia 01.02. 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 11 w Przemyślu odbyło się coroczne Spotkanie Kolędowe. Uczestniczyły w nim dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek, z Przedszkola Sióstr Felicjanek, z Przedszkola Nr 20 , z Przedszkola nr 9 oraz uczniowie ze świetlicy przy SP15 i SP11. Każda grupa zaprezentowała krótki program artystyczny przeplatany wierszami czytanymi przez nauczycieli SP11: Panią Małgorzatę Banicką i Panią Anetę Jabłońską.

Pani Dyrektor Beata Kosicka-Siwak przywitała wszystkich przybyłych uczestników spotkania wraz z opiekunami i życzyła przyjemnego kolędowania.

Spotkanie przygotowała i poprowadziła Pani Małgorzata Banicka

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl