12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

...BO MŁODOŚĆ JEST SZTUKĄ...PODSUMOWANIE PRZEGLĄDU PRZEMYSKICH ZESPOŁÓW HIP- HOP I BREAK DANCE.

5 lutego br. w Klubie Sing- Sing odbył się Przegląd Przemyskich Zespołów Hip- Hop i Break Dance, który zorganizowany został w ramach projektu „Młodość ze sztuką”.
Przegląd był imprezą profilaktyczną, bezalkoholową w myśl słów „wartości sztuki nie mierzymy ilością alkoholu...”

W czasie przeglądu na scenie gościnnego Klubu zaprezentowało się 8 zespołów, w tym jeden Break Dance. Celem przeglądu była prezentacja, szerszej publiczności,  przemyskiej sceny hip hop, inspirowanie młodzieży do kreatywnej postawy, kształtowanie kultury słowa i pozytywnych zachowań.

Kolejną planowaną imprezą w ramach „Młodości ze sztuką” jest Turniej Halowy Piłki Nożnej 21 marca br.

Organizatorzy Przeglądu składają gorące podziękowania niezmiernie gościnnym właścicielom, menagerowi i pracownikom Klubu Sing Sing oraz Pogotowiu Medycznemu.

przygotowała: Agnieszka Kruczyńska
Klub Osiedlowy PSM „Salezjańskie”
dodał: Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl