-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Młodość ze Sztuką”

     W ramach projektu „Młodość ze Sztuką” w dniu 5 lutego o godz. 17.00 w Klubie Sing Sing odbędzie się „Przegląd Przemyskich Zespołów Hip Hop i Break Dance”. Organizatorami Imprezy są Klub Osiedlowy PSM „Salezjańskie”, Straż Miejska, Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich UM oraz Klub Sing Sing.

     Celem projektu ”Młodość ze sztuką” prowadzonego przy współpracy Klubu Osiedlowego PSM „Salezjańskie”, Straży Miejskiej i Urzędu Miejskiego w Przemyślu jest zaproszenie młodzieży do czynnego, pozytywnego udziału w życiu miasta.
„Młodość ze sztuką” wykorzystuje sztukę we wszystkich jej aspektach.
     Łączy graffiti, teatr, muzykę. Oferuje ogromną możliwość ekspresji, umożliwia poszukiwanie nietypowych, ale odpowiadających emocjom środków wyrazu, dzięki którym można przekazać to, czego w inny sposób wyrazić się nie da. Sztuka stała się swoistym pomostem ....sposobem na nudę.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta


Opublikował:  | Data publikacji: 03-02-2006 08:45
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl