5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KOMUNIKAT Z ZAWODÓW „SALOMON FAMILY CUP” W PRZEMYŚLU

Mistrzostwa Podkarpacia w narciarstwie alpejskim i snowboardzie „Salomon Family Cup” Rekord frekwencji!

Ponad 240 narciarzy i snowboarderów wzięło udział w eliminacjach regionalnych XI Amatorskich Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie „Salomon Family Cup”, które w sobotę, 21 stycznia, odbyły się na dopiero co otwartym stoku narciarskim w Przemyślu.

 

 

 

Uroczyste otwarcie przemyskiego stoku narciarskiego miało miejsce w piątek, 20 stycznia, a już na drugi dzień walory trasy narciarskiej poprowadzonej ze szczytu Zniesienia testowali i oceniali narciarze z całego Podkarpacia. Co warto podkreślić egzamin wypadł dobrze bowiem w zdecydowanej większości wyrażanych opinii dominowały głosy pochlebne. Tak więc pozytywna fama o naszym stoku pójdzie teraz w świat. Z czego należy się tylko cieszyć.

Zawody odbywały się w bardzo dobrych warunkach narciarskich, na świetnie przygotowanej, twardej, ale nie zlodzonej trasie. Bramki slalomu giganta układał osobiście twórca zawodów Family Cup, Janusz Zielonacki, który przed dwa dni gościł w Przemyślu.

 

 

 

Wyniki:

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego

Salomon Family Cup 2006

Narciarstwo Alpejskie

1st run ranking

Women/A – do 8 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

102

Bielecka Iwona

Przemyśl

98

A

40.86

2

105

Wojdyła Dominika

Dukla

98

A

46.91

3

104

Cupryś Dominika

Rzeszów

98

A

48.82

4

103

Stojak Małgorzata

Dukla

98

A

52.03

5

244

Naworol Aleksandra

Przemyśl

99

A

1:03.24

Women/B – 9-10 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

121

Warło Daria

Przemyśl

97

B

42.08

2

122

Kuligowska Oliwia

Przemyśl

96

B

46.77

3

297

Szczurek Olimpia

Przemyśl

97

B

47.02

4

116

Pałys Ilona

Konieczkowa

96

B

47.24

5

117

Walczuk Gabriela

Przemyśl

96

B

47.95

6

123

Stadnik Monika

Przemyśl

97

B

49.35

7

118

Segiet Zuzanna

Przemyśl

97

B

50.91

8

115

Kozłowska Malwina

Przemyśl

96

B

52.78

9

127

Garncarska Weronika

Frysztak

97

B

54.28

Women/C – 11-12 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

156

Śliwiak Patrycja

Ustrzyki Dolne

95

C

32.82

2

147

Zamorska Kaja

Świlcza

95

C

35.89

3

146

Fuks Wiktoria

Sanok

94

C

36.28

4

160

Szewczyk Anna

Ustrzyki Dolne

94

C

37.47

5

145

Wnęk Justyna

Gwoźnica Dolna

95

C

38.19

6

155

Pętkowska Kinga

Przemyśl

95

C

41.90

7

157

Białachowska Ewa

Przemyśl

95

C

44.86

8

154

Halicka Joasia

Przemyśl

94

C

45.90

9

153

Wieliczko Gabriela

Przeworsk

95

C

50.09

Women/D – 13-15 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

182

Machaj Martyna

Przemyśl

93

D

37.63

2

179

Michalcewicz Karolina

Przemyśl

93

D

38.92

3

181

Kuropatwa Adriana

Przemyśl

93

D

39.54

4

175

Rysak Katarzyna

Przemyśl

93

D

40.54

5

180

Żaczek Magdalena

Przemyśl

92

D

40.63

6

183

Wojdyła Karolina

Dukla

92

D

41.33

7

189

Dudek Belinda

Przemyśl

91

D

41.34

8

176

Wołejsza Joanna

Pustyny

92

D

41.81

9

190

Romańczyk Monika

Przemyśl

93

D

42.54

10

188

Stadnik Joanna

Przemyśl

92

D

42.94

11

172

Szczurek Emanuela

Przemyśl

93

D

1:02.47

12

178

Olko Patrycja

Niechobrz

92

D

1:04.04

Women/E – 16-19 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

225

Garncarska Iwona

Frysztak

87

E

35.13

2

223

Segiet Agnieszka

Przemyśl

90

E

35.84

3

228

Michalcewicz Katarzyna

Przemyśl

89

E

37.83

4

224

Wiśniewicz Iga

Jasło

89

E

40.87

5

185

Wojtaszek Klaudia

Gwoźnica Dolna

90

E

46.64

Women/F – 20-35 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

254

Fuks Barbara

Sanok

80

F

35.43

2

248

Zamorska Izabela

Śliwcza

71

F

36.89

3

258

Winiarska Katarzyna

Przemyśl

80

F

38.41

4

255

Warło Anna

Przemyśl

71

F

38.91

5

252

Tołpa Magda

Przemyśl

77

F

41.01

6

250

Popowicz Karolina

Przemyśl

81

F

44.65

7

256

Strigl-Marek Sylwia

Przemyśl

72

F

46.28

8

259

Tokarska Małgorzata

Przemyśl

71

F

46.93

9

257

Cupryś Edyta

Rzeszów

72

F

49.47

Women/G – 36-45 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

317

Piasecka Agnieszka

Przemyśl

66

G

34.72

2

306

Ridinger-Warchoł Renata

Jasło

68

G

39.45

3

313

Stadnik Magdalena

Przemyśl

69

G

40.04

4

312

Siteń Beata

Rzeszów

67

G

40.74

5

316

Galanty Agnieszka

Przemyśl

70

G

40.81

6

309

Bednarczyk Benita

Przemyśl

67

G

41.39

7

300

Szpak Anna

Przemyśl

68

G

42.36

8

307

Bobko Ryszarda

Przemyśl

62

G

50.66

9

315

Wojdyła Jolanta

Dukla

66

G

51.81

10

301

Romańczyk Małgorzata

Przemyśl

64

G

54.83

11

310

Olko Anna

Niechobrz

67

G

55.42

12

308

Zajdel Beata

Dukla

70

G

1:01.85

Women/H – 46-55 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

359

Chlebowska Teresa

Przemyśl

54

H

41.19

2

355

Garncarczyk Maria

Rymanów-Zdrój

57

H

44.13

3

360

Sawicka Elżbieta

Przemyśl

59

H

47.76

4

261

Wołejsza Aleksandra

Pustyny

58

H

50.91

5

357

Garncarska Wiesława

Frysztak

59

H

53.52

6

358

Wrońska Joanna

Krosno

60

H

1:06.88

Women/I – 56 lat i więcej

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

387

Cicińska Jolanta

Przemyśl

49

I

47.64

Men/A – do 8 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

111

Piasecki Maciej

Przemyśl

98

A

40.92

2

108

Misiewicz Gabriel

Przemyśl

98

A

56.91

3

113

Tokarski Filip

Przemyśl

98

A

58.47

4

109

Dudek Eryk

Przemyśl

99

A

58.61

5

110

Walczuk Jakub

Przemyśl

98

A

59.35

6

101

Mazek Maciej

Przemyśl

2000

A

1:04.94

7

114

Gierlak Miłosz

Przemyśl

98

A

1:05.08

Men/B – 9-10 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

133

Żaczek Bartosz

Przemyśl

96

B

39.85

2

135

Machaj Miłosz

Przemyśl

96

B

42.22

3

132

Lenecki Michał

Krasiczyn

96

B

43.85

4

140

Marek Nikodem

Przemyśl

96

B

44.59

5

137

Lesiak Wiktor

Radymno

97

B

46.13

6

131

Zaremba Michał

Przemyśl

96

B

46.66

7

134

Olko Filip

Niechobrz

96

B

50.89

8

138

Sitarz Bartosz

Przemyśl

96

B

51.04

9

141

Zajdel Krzysztof

Dukla

97

B

51.72

10

142

Kędzierski Piotr

Przemyśl

97

B

1:14.40

Men/C – 11-12 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

162

Bochniak Marcin

Przemyśl

95

C

38.37

2

165

Kłyż Michał

Przemyśl

94

C

38.84

3

159

Szpak Michał

Przemyśl

94

C

39.00

4

166

Kisiel Michał

Przemyśl

95

C

39.67

5

170

Wiśniewicz Igor

Jasło

95

C

41.40

6

163

Jarmiszewski Mikołaj

Przemyśl

95

C

42.27

7

168

Majewski Artur

Przemyśl

94

C

42.55

8

199

Pilch Jakub

Jarosław

94

C

43.78

9

171

Pętkowski Jakub

Przemyśl

95

C

44.71

10

161

Gierlak Marcin

Przemyśl

94

C

51.06

11

167

Hayder Maciej

Przemyśl

94

C

53.03

Men/D – 13-15 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

200

Warchoł Bartosz

Jasło

92

D

32.95

2

193

Galanty Jakub

Przemyśl

91

D

33.57

3

204

Hadam Damian

Jawornik

91

D

34.29

4

236

Szewczyk Maciej

Ustrzyki Dolne

93

D

35.34

5

209

Garncarski Paweł

Frysztak

93

D

35.48

6

206

Zamorski Jakub

Śliwcza

92

D

35.66

7

342

Sorocki Marcin

Przemyśl

91

D

36.54

8

191

Bochniak Maciej

Przemyśl

93

D

37.28

9

214

Wroński Szymon

Krosno

92

D

37.84

10

220

Klepacki Jakub

Przemyśl

93

D

38.04

11

203

Lesny Mateusz

Przemyśl

93

D

38.20

12

217

Romańczyk Michał

Przemyśl

93

D

39.89

13

218

Pilch Michał

Jarosław

92

D

40.38

14

207

Wcisło Michał

Jawornik

92

D

40.55

15

210

Mazur Miłosz

Przemyśl

92

D

41.25

16

208

Pałys Grzegorz

Konieczkowa

92

D

41.60

17

205

Majewski Krystian

Przemyśl

92

D

41.65

18

385

Mazek Przemysław

Przemyśl

92

D

41.86

19

197

Segiet Jakub

Przemyśl

93

D

41.91

20

194

Kawa Mirosław

Przemyśl

91

D

43.54

21

211

Puć Maksymilian

Przemyśl

93

D

44.66

22

196

Kitela Piotr

Przemyśl

93

D

46.14

23

198

Rysak Damian

Przemyśl

92

D

49.08

24

202

Sitarz Michał

Przemyśl

93

D

50.91

25

192

Thier Michał

Przemyśl

93

D

51.57

26

195

Kędzierski Michał

Przemyśl

93

D

52.48

Men/E – 16-19 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

234

Garncarski Grzegorz

Frysztak

89

E

30.99

2

239

Szymański Piotr

Przemyśl

89

E

31.07

3

247

Siteń Krystian

Rzeszów

88

E

31.60

4

237

Kuropatwa Patryk

Przemyśl

90

E

33.18

5

238

Wolan Jarosław

Konieczkowa

89

E

34.25

6

232

Tryczyński Paweł

Przemyśl

88

E

35.48

7

231

Pięciak Konrad

Małówka

88

E

36.63

8

241

Kitela Michał

Przemyśl

87

E

36.88

9

242

Gierlak Mateusz

Przemyśl

89

E

39.08

10

243

Żurkowski Dariusz

Przemyśl

89

E

47.90

11

233

Bargieł Mateusz

Przemyśl

89

E

48.21

Men/F – 20-35 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

264

Garncarczyk Michał

Rymanów-Zdrój

81

F

31.68

2

277

Grot Tomasz

Biała

75

F

32.27

3

262

Łabuński Marcin

Przemyśl

80

F

32.91

4

280

Kłyż Marcin

Przemyśl

78

F

32.96

5

263

Herba Krystian

Rzeszów

81

F

33.71

6

267

Łodej Krzysztof

Rzeszów

84

F

33.88

7

279

Pasich Wojciech

Przemyśl

75

F

33.90

8

286

Fiałkiewicz Tomasz

Przemyśl

76

F

34.01

9

290

Worobiec Mateusz

Przemyśl

83

F

34.63

10

272

Łodej Janusz

Rzeszów

76

F

34.70

11

287

Ziobro Jakub

Krosno

78

F

35.33

12

270

Wohner Paweł

Przemyśl

80

F

35.42

13

285

Skręt Olgierd

Rzeszów

78

F

36.30

14

271

Cupryś Marek

Rzeszów

71

F

38.35

15

295

Kosterkiewicz Marcin

Przemyśl

77

F

38.70

16

293

Smotrycki Bartosz

Przemyśl

75

F

38.71

17 

269

Fac Wiesław

Przemyśl

71

F

38.71

18

275

Wohner Stanisław

Przemyśl

78

F

39.51

19

284

Szopa Grzegorz

Przemyśl

81

F

40.55

20

298

Żołdak Wojciech

Krosno

76

F

41.32

21

296

Tokarski Tomasz

Przemyśl

73

F

41.76

22

278

Dobrowolski Jakub

Przemyśl

86

F

42.86

23

268

Zarzycki Mirosław

Krosno

76

F

43.34

24

282

Grodecki Grzegorz

Przemyśl

86

F

46.51

Not Qualified

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

 

666

Marek Piotr

Przemyśl

72

F

 

Men/G – 36-45 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

351

Szymański Marek

Przemyśl

62

G

31.44

2

352

Siteń Grzegorz

Rzeszów

66

G

32.87

3

345

Szlag Józef

Radymno

61

G

33.44

4

354

Lesny Robert

Przemyśl

62

G

34.61

5

353

Jarniszewski Robert

Przemyśl

62

G

35.41

6

331

Zamorski Grzegorz

Śliwcza

64

G

35.74

7

348

Machaj Mariusz

Przemyśl

65

G

35.94

8

322

Garncarski Tomasz

Frysztak

70

G

36.61

9

343

Piasecki Wojciech

Przemyśl

66

G

36.71

10

326

Bajger Marek

Łężany

61

G

36.93

11

400

Romańczyk Krzysztof

Przemyśl

61

G

37.86

12

339

Pięciak Zbigniew

Małówka

62

G

37.97

13

330

Pilch Wiesław

Jarosław

61

G

38.98

14

336

Walczuk Krzysztof

Przemyśl

69

G

39.17

15

327

Kędzierski Bogusław

Przemyśl

64

G

39.56

16

341

Wiśniewicz Wiktor

Jasło

61

G

40.02

17

329

Warchoł Rafał

Jasło

68

G

40.25

18

323

Antoniewski Bartłomiej

Przemyśl

61

G

41.19

19

328

Olko Adam

Niechobrz

65

G

41.36

20

325

Mazur Krzysztof

Przemyśl

67

G

42.05

21

349

Dudek Jerzy

Przemyśl

69

G

42.39

22

340

Kozłowski Wojciech

Przemyśl

67

G

42.68

23

338

Kitela Andrzej

Przemyśl

66

G

42.73

24

346

Hayder Grzegorz

Przemyśl

68

G

42.82

25

335

Zajdel Marek

Krosno

67

G

48.36

26

337

Wojdyła Leszek

Dukla

62

G

48.41

Men/H – 46-55 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

363

Bobko Zygmunt

Przemyśl

56

H

31.67

2

379

Kłyż Wojciech

Przemyśl

57

H

32.55

3

364

Krokowski Wojciech

Jasło

54

H

32.88

4

376

Garncarski Józef

Frysztak

58

H

33.22

5

384

Bargieł Aleksander

Przemyśl

53

H

34.39

6

375

Pętkowski Bogdan

Przemyśl

59

H

34.87

7

374

Wroński Jan

Krosno

58

H

35.93

8

372

Wołejsza Paweł

Pustyny

59

H

36.26

9

377

Garncarczyk Piotr

Rymanów-Zdrój

54

H

37.33

10

382

Fiałkiewicz Adam

Przemyśl

51

H

37.61

11

380

Łabuński Tadeusz

Przemyśl

55

H

37.73

12

362

Białachowski Paweł

Przemyśl

57

H

39.69

13

369

Stojak Marcin

Dukla

60

H

42.47

14

381

Matusiewicz Andrzej

Przemyśl

52

H

43.12

15

378

Skotnicki Krzysztof

Jarosław

55

H

44.42

16

373

Bargieł Krzysztof

Przemyśl

59

H

44.94

Men/I – 56 lat i więcej

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

395

Stachów Stanisław

Przemyśl

49

I

30.83

2

388

Kunkiewicz Adolf

Przemyśl

45

I

32.50

3

391

Łodej Waldemar

Rzeszów

48

I

37.11

4

394

Rygiel Jerzy

Przemyśl

36

I

40.30

5

888

Kortlylewski Tadeusz

Krosno

41

I

40.86

6

390

Pasich Antoni

Przemyśl

42

I

40.99

7

393

Bargieł Henryk

Przemyśl

46

I

41.42

8

396

Bugera Stanisław

Przemyśl

49

I

54.70

9

399

Antoniewski Lesław

Przemyśl

33

I

1:05.21

 

 

 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego

Salomon Family Cup 2006

Narciarstwo Alpejskie

Rodziny

Rk

Rodzina

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Time

(Rk)

Total

 

 

 

 

 

 

 

1

Siteń

Siteń Krystian

Rzeszów

31.60

(6)

1:45.21

 

 

Siteń Grzegorz

Rzeszów

32.87

(13)

 

 

 

Siteń Beata

Rzeszów

40.74

(102)

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Zamorscy

Zamorski Jakub

Śliwcza

35.66

(42)

1:48.29

 

 

Zamorski Grzegorz

Śliwcza

35.74

(43)

 

 

 

Zamorska Izabela

Śliwcza

36.89

(56)

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Piaseccy

Piasecka Agnieszka

Przemyśl

34.72

(32)

1:52.35

 

 

Piasecki Wojciech

Przemyśl

36.71

(54)

 

 

 

Piasecki Maciej

Przemyśl

40.92

(107)

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Warchoł

Warchoł Bartosz

Jasło

32.95

(16)

1:52.65

 

 

Ridinger-Warchoł Renata

Jasło

39.45

(85)

 

 

 

Warchoł Rafał

Jasło

40.25

(95)

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Garncarczyk

Garncarczyk Michał

Rymanów-Zdrój

31.68

(8)

1:53.14

 

 

Garncarczyk Piotr

Rymanów-Zdrój

37.33

(60)

 

 

 

Garncarczyk Maria

Rymanów-Zdrój

44.13

(147)

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Garncarscy

Garncarski Grzegorz

Frysztak

30.99

(2)

1:57.73

 

 

Garncarski Józef

Frysztak

33.22

(19)

 

 

 

Garncarska Wiesława

Frysztak

53.52

(193)

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Szpak-Fac

Fac Wiesław

Przemyśl

38.71

(76)

2:00.07

 

 

Szpak Michał

Przemyśl

39.00

(82)

 

 

 

Szpak Anna

Przemyśl

42.36

(131)

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Mazur

Rygiel Jerzy

Przemyśl

40.30

(96)

2:03.60

 

 

Mazur Miłosz

Przemyśl

41.25

(112)

 

 

 

Mazur Krzysztof

Przemyśl

42.05

(127)

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Wołejsza

Wołejsza Paweł

Pustyny

36.26

(48)

2:08.98

 

 

Wołejsza Joanna

Pustyny

41.81

(123)

 

 

 

Wołejsza Aleksandra

Pustyny

50.91

(181)

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Romańczykowie

Romańczyk Krzysztof

Przemyśl

37.86

(67)

2:12.58

 

 

Romańczyk Michał

Przemyśl

39.89

(92)

 

 

 

Romańczyk Małgorzata

Przemyśl

54.83

(196)

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Cupryś

Cupryś Marek

Rzeszów

38.35

(72)

2:16.64

 

 

Cupryś Dominika

Rzeszów

48.82

(174)

 

 

 

Cupryś Edyta

Rzeszów

49.47

(177)

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Wrońscy

Wroński Jan

Krosno

35.93

(46)

2:20.65

 

 

Wroński Szymon

Krosno

37.84

(66)

 

 

 

Wrońska Joanna

Krosno

1:06.88

(209)

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Wojdyła

Wojdyła Karolina

Dukla

41.33

(114)

2:21.55

 

 

Wojdyła Leszek

Dukla

48.41

(173)

 

 

 

Wojdyła Jolanta

Dukla

51.81

(188)

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Olko

Olko Adam

Niechobrz

41.36

(116)

2:40.82

 

 

Olko Anna

Niechobrz

55.42

(197)

 

 

 

Olko Patrycja

Niechobrz

1:04.04

(205)

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Zajdel

Zajdel Marek

Krosno

48.36

(172)

2:41.93

 

 

Zajdel Krzysztof

Dukla

51.72

(187)

 

 

 

Zajdel Beata

Dukla

1:01.85

(202)

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego

SALOMON FAMILY CUP 2006

Snowboard

1st run ranking

Women/A – do 18 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

102

Jaroch Katarzyna

Przemyśl

89

A

54.45

2

101

Machaj Martyna

Przemyśl

93

A

57.40

3

145

Michalcewicz Katarzyna

Przemyśl

89

A

1:10.17

4

147

Michalcewicz Karolina

Przemyśl

93

A

1:11.04

Women/B – 19-35 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

123

Pieniążek Gabriela

Przemyśl

82

B

54.30

Men/A – do 18 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

104

Bugielski Piotr

Przemyśl

89

A

46.18

2

119

Bajger Kamil

Łężany

89

A

48.36

3

105

Chachura Łukasz

Przemyśl

91

A

50.26

4

115

Kitela Piotr

Przemyśl

93

A

50.65

5

109

Brożyniak Jakub

Bircza

89

A

53.49

6

143

Mazur Miłosz

Przemyśl

92

A

54.86

7

107

Jaroch Marcin

Przemyśl

90

A

56.54

8

112

Woś Rafał

Przemyśl

88

A

56.81

9

118

Bednarczyk Kamil

Przemyśl

92

A

57.53

10

106

Pietryka Wojciech

Sanok

94

A

59.84

11

114

Pilch Jakub

Jarosław

94

A

1:00.17

12

111

Podolak Tomasz

Przemyśl

90

A

1:01.59

13

117

Szpak Michał

Przemyśl

94

A

1:01.77

14

116

Kilar Kacper

Sanok

94

A

1:03.84

15

103

Jarniszewski Mikołaj

Przemyśl

95

A

1:07.14

16

121

Pilch Michał

Jarosław

92

A

1:11.53

Men/B – 19-35 lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 

 

 

 

 

 

 

1

136

Herba Konrad

Rzeszów

79

B

37.89

2

135

Herba Krystian

Rzeszów

81

B

40.03

3

131

Skorus Grzegorz

Sanok

83

B

42.38

4

146

Pieniążek Paweł

Rzeszów

79

B

44.23

5

132

Radoń Mateusz

Przemyśl

87

B

45.65

6

137

Łodej Krzysztof

Rzeszów

84

B

47.74

7

148

Pisowicz Wiktor

Przemyśl

83

B

48.04

8

125

Dobrowolski Marcin

Przemyśl

80

B

49.86

9

127

Gierlach Robert

Przemyśl

79

B

54.74

Men/C – 36 i więcej lat

Rk

Nr

Nazwisko i Imię

Miejscowość

Rok

Kat.

Time

 1

139 

 Kitela Andrzej

Przemyśl

66

C

2:40.32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja rodzinna – snowboard:

 

 

 

 

 

 

1. Andrzej i Piotr Kitela (Przemyśl) – 3:30.97

 

 

 

Awans do zawodów finałowych „Salomon Family Cup”, które w tym roku odbędą się od 10 do 12 marca w Niedzicy (Polana Sosny), wywalczyły po 4 pierwsze osoby w każdej kategorii wiekowej oraz 4 najlepsze rodziny.

 

 

 

Sporządził: Ryszard Kosterkiewicz – kapitan reprezentacji Podkarpacia

Dodał: Witold Wołczyk Kancelaria Prezydenta Miasta